Archive for Ekim, 2010

Kahramanmaraş Restaurant İlaçlama

Haşerelerin kesinlikle görünmeyeceği, göründüğü takdirde bir daha tercih edilmeyeceği bir işletmedir.  Restaurant’lara genelde haşereler dış mekandan ve mutfak tarafından gelmektedir. Dış mekandan sadece zararsız değiş her türlü zarar verici ve mide bulandırıcı haşereler gelebilir.

Bu tür işletmelerde haşere görüldüğü takdirde firmanın isminin lekenmesi ve imahjını yitirmesi kaçınılmaz. Haşere önlem almanız için kaliteli firma işe çalışmanız gerekir. Kaliteli firma yıllardır her türlü işletme ve açık / kapalı alan ilaçlamasını yaptığından bunun yanında her türlü haşere konusundan eğitim aldığından dolayı, işletmenizi tüm haşerelere karşı koruyabilir ve haşere sorununa karşı önlem alabilir.

Kalitesini referansları ile ispatlamış olan Almıla İlaçlama kullandıkları ilaçlar ve uzman ekibleri ile sizlerin daima yanındadır.

Her bölgeye ayrı bir ilaçlama uygulayan ekiblerimiz haşeresiz bir yaşam sürmeniz için titizlikle çalışır ve itina ile ilaçlamasını gerçekleştirir. İlaçlama yapılan yerlere tüketicilerin görebileceği şekilde  duyuru panosu  konulur ve tüketicilerin firma hakkında olumsuz düşünceleri yok olur.

Denetleme sırasında hiç bir sorun yada endişe yaşamamak için Almıla İlaçlama sizler için doğru tercih.  Bizim için önce sağlık sonra kusursuz hizmet…

Kahramanmaraş Fırın İlaçlama

Fırınlar haşere sıkıntısı çeken ve bu durumdan en çok şikayet eden firmaların başında geliyor. Ortamın sıcak olması nedeli ile yazlı kışlı haşerelerin yuvalanacağı  işletmedir.

Fırınlar  gıda üzerine faaliyet gösterdikleri için, insanların sağlığını büyük ölçüde korumakla mükelleftir. Her ay peridoik ilaçlama yaptıran fırınlar hem denetçilere hemde müşterilere karşı alnı açık bir şekilde kendini savunuyor.

Fırınlar sıcak ortam olduğundan tek yada bir kaç ilaçlamada kesin çözüm alınamaz. Kesim çözüm ancak aylık periyodik ilaçlama yaptırarak alınır. Her türlü haşerelerin yuvalandığı fırınlar her haşereye göre ilaç temin edemez bunu anca kalitesini ve güvenirliğini ispatlamış ilaçlama firmalar yapabilir.

Haşere çeşitlerinin çok olmasından dolayı  ilaçlama yapacak firmanın kaliteli  ilaçlar kullanması ve tüketicilerin sağlığı için halk sağlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.  Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar sadece kaliteli şirketlerde bulunurlar bunun dışında seyyar haşere ilaçlama yapan yada 2 – 3 kişi ile kendilerine ilaçlama firması diyen kişiler ucuza aldıkları ilacı yada günü geçmiş ilaçları kullanmakta bunun neticesinde insanların sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir.

Sizde tüketicilerin ve kendi sağlığınızın için aylık ilaçlamanızı yaptırın. Unutmayın: Ucuza sağlık olmaz.

Kahramanmaraş Pastane İlaçlama

Haşerelerin en sık ziyaret ettiği işletmeler arasında olan pastaneler, her türlü haşerenin yuvalanacağı işletmedir. Pastanelerde müşterilerin bir tek haşere gördüğü takdirde firmaya olan güvenleri azalmakta ve  ihtiyacını haşere sorunu olmayan firmalardan yapmaktadır.

Haşereleri görünce ilaçlama yaptırmakla kesin çözüm alınamıyor. Çünkü pastanelerde yuvalanan haşereler genelde insanların olmadığı zamanlarda ortaya çıkıyor ve  depolanan malzemelere temas ediyor. Buna engel olmak için aylık periyodik ilaçlama yaptırıp hem sizin hemde müşterilerinizin sağlığını riske atmamış olursunuz.

Haşereler ile mücadele yılların verdiği bilgi, birikim, tecrübe ve uzmanlık kazanan Almıla İlaçlama Ekibleri, haşerelerin girebileceği ve yuvalandıkları yeri tespit edip ona göre ilaçlama şeklini belirliyor. 

Bazı pastane işletmeleri kendileri ilaçlama yaptırıp daha sonra haşere sorunu yaşadıklarını beyan edip firmamıza başvurmuş olup  firmamızdan destek istemiştir. Bu esnada bir çok haşere sorunu yaşayan firmalar Almıla İlaçlama’nın yıllara dayan engin tecrübesi ile haşere sıkıntısını atlatıp, haşere sorunu yaşamadan aylık periyodik ilaçlamaları yaptırmakta, ve haşere sorununa kesin çözüm bulmaktadırlar.

Kahramanmaraş Otel İlaçlama

Kahramanmaraşdaki bir çok otelin ilaçlamasını üstlenen firmamızın çalışma prensibi öncelikle otel müşterilerinin tek bir haşere ile karşılaşmadan memnun bir şekilde ayrılmasıdır. Tek tek bütün odalarda itinalı çalışma yapan ekiblerimiz, haşerelerin odalara girme ihtimali olan yerleri tespit edip tüm haşerelere karşı etkili olacak önlemleri almaktadır.

İşini benimseyen ekiblerimiz otel odaları dışında toplu kullanım alanlarında haşerelerle karşılaşacak yerleri önceden tespit edip önlemini almaktadır.

Haşerelerin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan mutfakda gözle görülmeyen yerlerde yuvalanmış olan haşereleri meydana çıkmadan etkisiz hale getirmektedir. İç  bölgeyi güvenli hale getiren ekiblerimiz dış mekana göre ayrı bir çalışma yapmaktadır.

Dışarıdan gelecek zararlı haşereler duvar diblerinden yada kanalizasyon borularından otel odalarına çıkıp otel müşterilerini huzursuz etmektedir. Ekiblerimiz bu detayı atlamadan dışardan gelecek her türlü haşerelere karşı ciddi önlemler almaktadır.

Sizin ve müşterilerinizin sağlığı ve huzuru için profesyonel bir ilaçlama firmasına güvenmeniz ve haşere sorununu ortadan kaldırmanız için biz Almıla İlaçlama olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 
Dezenfektan - Ürünlerimiz - Teknik servis - Halı Böceği İlaçlama - Tarantula İlaçlama - Dana Burnu Böceği - Çiyan İlaçlama - Kertenkele İlaçlama - Akarlar İlaçlama - Tespih Böceği İlaçlama -
Adres : Sehitevliya Mahallesi Nursultan Nazarbayev Blv. No: 39 Merkez/ Kahramanmaras

Telefon : 0.344 221 26 20

Fax : 0.344 221 26 21