2008 yılı sonunda TARIM – TEKSTİL – HALK SAĞLIĞI İLAÇLARI ve İLAÇLAMA hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulan şirketimiz her geçen gün büyüyerek ve çalışarak kurumsallaşmasını ve profesyonelleşmesini sürdürmektedir.

FALİYET ALANLARIMIZ;

Halk sağlığı ilaçları; Haşere ile mücadelede kullanılan insan sağlığına zarar vermeyen yürüyen haşereler ve kemirgenlerle mücadelelerde kullanılan sağlık bakanlığı ruhsatlı 40 ‘a yakın ilaçlarımız bulunmaktadır. Özellikle belediyelerin açık ve kapalı alan ilaçlamalarında kullandığı insektisitler hem kaliteli hem de geniş yelpazesiyle belediyelerimizin hizmetindedir. Bölgemizde bir çok belediye ile ortak akıl ve ortak çalışma ile halkımızın haşeresiz bir ortamda yaşamasını sağlıyoruz. Toplumun sağlığı açısından önemli ve hassas bir konu olan ilaç ve ilaçlama konusunda uzman, deneyimli personeller ile yapılmak zorundadır. Bu insan sağlığı açısından ve maddi kayıp açısından da önemlidir.

Halk sağlığı ilaçlama hizmetleri; Sağlık bakanlığı, sağlık müdürlüğü ve belediyelerin ortak izin ve yetki verdiği firmaların ancak yapabileceği halk sağlığı ilaçlamalarını firmamız tüm yetkili belgelerine sahip olmakla birlikte geniş ve profesyonel kadrosu ile birlikte başarı ile yürütmektedir. Profesyonel kadrosu, ziraat mühendisi, ekip sorumluları ve ziraat yüksek mühendisi mesul müdür önderliğinde şehrimiz ve bölgemizde haşere ile mücadele ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

1000 ‘i geçen müşteri portföyü ile güçlü bir referans oluşturan firmamız bölgesinde güvenilir işini iyi yapan bir marka haline gelmiştir.

7 gün 24 saat hizmet veren firmamız her saat hizmet verebilme kadrosuna sahiptir. Firmamız toplum sağlığı açısından önemli olan ilaçlama konusunda disiplinli, hassas davranmayı ilke ve prensip edinmiştir.

MAKİNA TEKNİK SERVİSİ;

Her türlü ilaçlama makinelerini tamir ve yedek parça hizmetlerini de firmamız başarı ile yürütmektedir.

PARK PEYZAJ;

Firmamız deneyimli ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarları ile farklı görsellikte harika alanlar yaratmaktadır. Site, apartman ve belediyelerin park, mesire alanlarını projelendirerek ve proje uygun dinlenme ve sosyal tesisler haline getirmektedir. Tüm park ve mesire alanları için sıfırdan projeyi alarak tüm çalışmalarını yürütmekteyiz.

ÇİMLENDİRME;

Yeşil alan oluşturmak isteyen tüm işletme ve özel şahıslara hizmet vermekteyiz. Uygun fiyata harika yeşil alanlar oluşturabiliyoruz. Doğa güzelliği ve insan rahatlığı sağlayan bu alanlar özverili ve bilinçli çalışmanın sonucu oluşmaktadır.

BAYİLİKLERİMİZ;

Halk sağlığı ilaçları konusunda bir dünya devi olan Avrupa birliği standartlarında üretim yapan alanında dünyanın en iyisi olan SUMİTOMO firmasının Kahramanmaraş, Sivas ve Malatya bölge distribütörüyüz.

100 ‘e yakın Avrupa birliği ve Türkiye ruhsatı olan SUMİTOMO Halk sağlığı ilaçları alanında geçmişin ve geleceğin lider firmasıdır.
SUMİTOMO ile çalışmanın kalitesinin ve özgüvenini her alanda ve durumda yaşamaktayız. Yine kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeyen ilaç, ilaçlama konusunda Türkiye ‘nin en iyi firması olan EXPEL firmasında bölge bayisi olarak çalışmaktayız.

Çim tohumu konusunda kalitesini ispatlamış olan ULUSOY TOHUMCULUĞUN bölge bayisiyiz.

Tarım makineleri konusunda Türkiye ‘nin ithalatçı firması olan ZİMAŞ tarım makinelerinin bölge bayisiyiz.

Her geçen gün daha iyisini daha kalitelisini yapmaya çalışan firmamız çalışanların ve siz değerli müşterilerinin katkısı ile markalaşma yolunda çalışmalarına devam edecektir.

Sevgi ve Saygılarım
Adem GÜRZ

 
Dezenfektan - Ürünlerimiz - Teknik servis - Halı Böceği İlaçlama - Tarantula İlaçlama - Dana Burnu Böceği - Çiyan İlaçlama - Kertenkele İlaçlama - Akarlar İlaçlama - Tespih Böceği İlaçlama -
Adres : Sehitevliya Mahallesi Nursultan Nazarbayev Blv. No: 39 Merkez/ Kahramanmaras

Telefon : 0.344 221 26 20

Fax : 0.344 221 26 21