Apartmanlar haşerelerin yuvalandıkları yerlerin başında gelmektedir.  Daireniz üst katlarda olsa dahi bu haşere giremez anlamına gelmez. Çünkü haşereler ortak kullanım alanlarından veya atık borularından evinize yuvalanabilir. Bunun dışında klozet  ve lavabo girişlerinden fare, hamam böceği, kara fatma vb. türden haşereler girebilir.

Bunlara önlem almak için evinizi profesyonel ilaçlama şirketlerine ilaçlatmanız gerekir.  Evinizde haşere görmeseniz dahi,  haşere ilaçlama merkezine kontrol yaptırmanız sizin sağlığınız açısından çok önemlidir. Uzman ekiplerimiz sizlerin göremedikleri yerlerdeki haşereleri tespit edip, haşere türüne göre profesyonel bir ilaçlama gerçekleştirir. Haşereler apartman dairelerinde genellikle mutfak dolabı arkası, yatak odası menşeteleri, lavabo  ve klozet borularında yuvalanır. Bu haşere türleri insanlar ev içerisinde olmadı zamanlarda çıkarlar ve tüketim gıdalarına temas ederek sizlerin sağlığını tehdit edecek hastalıklar bulaştırır.

Apartmanlarda kesin çözüm alınabilmesi için toplu ilaçlama şiddetle önerilir. Çünkü tüm daireler ilaçlatsa dahi ortak kullanım alanlarından bir süre sonra yaşam alanınıza giriş yapması muhtemeldir.

 
Dezenfektan - Ürünlerimiz - Teknik servis - Halı Böceği İlaçlama - Tarantula İlaçlama - Dana Burnu Böceği - Çiyan İlaçlama - Kertenkele İlaçlama - Akarlar İlaçlama - Tespih Böceği İlaçlama -
Adres : Sehitevliya Mahallesi Nursultan Nazarbayev Blv. No: 39 Merkez/ Kahramanmaras

Telefon : 0.344 221 26 20

Fax : 0.344 221 26 21