Fırınlar haşere sıkıntısı çeken ve bu durumdan en çok şikayet eden firmaların başında geliyor. Ortamın sıcak olması nedeli ile yazlı kışlı haşerelerin yuvalanacağı  işletmedir.

Fırınlar  gıda üzerine faaliyet gösterdikleri için, insanların sağlığını büyük ölçüde korumakla mükelleftir. Her ay peridoik ilaçlama yaptıran fırınlar hem denetçilere hemde müşterilere karşı alnı açık bir şekilde kendini savunuyor.

Fırınlar sıcak ortam olduğundan tek yada bir kaç ilaçlamada kesin çözüm alınamaz. Kesim çözüm ancak aylık periyodik ilaçlama yaptırarak alınır. Her türlü haşerelerin yuvalandığı fırınlar her haşereye göre ilaç temin edemez bunu anca kalitesini ve güvenirliğini ispatlamış ilaçlama firmalar yapabilir.

Haşere çeşitlerinin çok olmasından dolayı  ilaçlama yapacak firmanın kaliteli  ilaçlar kullanması ve tüketicilerin sağlığı için halk sağlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.  Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar sadece kaliteli şirketlerde bulunurlar bunun dışında seyyar haşere ilaçlama yapan yada 2 – 3 kişi ile kendilerine ilaçlama firması diyen kişiler ucuza aldıkları ilacı yada günü geçmiş ilaçları kullanmakta bunun neticesinde insanların sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir.

Sizde tüketicilerin ve kendi sağlığınızın için aylık ilaçlamanızı yaptırın. Unutmayın: Ucuza sağlık olmaz.

 
Dezenfektan - Ürünlerimiz - Teknik servis - Halı Böceği İlaçlama - Tarantula İlaçlama - Dana Burnu Böceği - Çiyan İlaçlama - Kertenkele İlaçlama - Akarlar İlaçlama - Tespih Böceği İlaçlama -
Adres : Sehitevliya Mahallesi Nursultan Nazarbayev Blv. No: 39 Merkez/ Kahramanmaras

Telefon : 0.344 221 26 20

Fax : 0.344 221 26 21