Kahramanmaraşdaki bir çok otelin ilaçlamasını üstlenen firmamızın çalışma prensibi öncelikle otel müşterilerinin tek bir haşere ile karşılaşmadan memnun bir şekilde ayrılmasıdır. Tek tek bütün odalarda itinalı çalışma yapan ekiblerimiz, haşerelerin odalara girme ihtimali olan yerleri tespit edip tüm haşerelere karşı etkili olacak önlemleri almaktadır.

İşini benimseyen ekiblerimiz otel odaları dışında toplu kullanım alanlarında haşerelerle karşılaşacak yerleri önceden tespit edip önlemini almaktadır.

Haşerelerin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan mutfakda gözle görülmeyen yerlerde yuvalanmış olan haşereleri meydana çıkmadan etkisiz hale getirmektedir. İç  bölgeyi güvenli hale getiren ekiblerimiz dış mekana göre ayrı bir çalışma yapmaktadır.

Dışarıdan gelecek zararlı haşereler duvar diblerinden yada kanalizasyon borularından otel odalarına çıkıp otel müşterilerini huzursuz etmektedir. Ekiblerimiz bu detayı atlamadan dışardan gelecek her türlü haşerelere karşı ciddi önlemler almaktadır.

Sizin ve müşterilerinizin sağlığı ve huzuru için profesyonel bir ilaçlama firmasına güvenmeniz ve haşere sorununu ortadan kaldırmanız için biz Almıla İlaçlama olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.


 
Dezenfektan - Ürünlerimiz - Teknik servis - Halı Böceği İlaçlama - Tarantula İlaçlama - Dana Burnu Böceği - Çiyan İlaçlama - Kertenkele İlaçlama - Akarlar İlaçlama - Tespih Böceği İlaçlama -
Adres : Sehitevliya Mahallesi Nursultan Nazarbayev Blv. No: 39 Merkez/ Kahramanmaras

Telefon : 0.344 221 26 20

Fax : 0.344 221 26 21