Haşerelerin en sık ziyaret ettiği işletmeler arasında olan pastaneler, her türlü haşerenin yuvalanacağı işletmedir. Pastanelerde müşterilerin bir tek haşere gördüğü takdirde firmaya olan güvenleri azalmakta ve  ihtiyacını haşere sorunu olmayan firmalardan yapmaktadır.

Haşereleri görünce ilaçlama yaptırmakla kesin çözüm alınamıyor. Çünkü pastanelerde yuvalanan haşereler genelde insanların olmadığı zamanlarda ortaya çıkıyor ve  depolanan malzemelere temas ediyor. Buna engel olmak için aylık periyodik ilaçlama yaptırıp hem sizin hemde müşterilerinizin sağlığını riske atmamış olursunuz.

Haşereler ile mücadele yılların verdiği bilgi, birikim, tecrübe ve uzmanlık kazanan Almıla İlaçlama Ekibleri, haşerelerin girebileceği ve yuvalandıkları yeri tespit edip ona göre ilaçlama şeklini belirliyor. 

Bazı pastane işletmeleri kendileri ilaçlama yaptırıp daha sonra haşere sorunu yaşadıklarını beyan edip firmamıza başvurmuş olup  firmamızdan destek istemiştir. Bu esnada bir çok haşere sorunu yaşayan firmalar Almıla İlaçlama’nın yıllara dayan engin tecrübesi ile haşere sıkıntısını atlatıp, haşere sorunu yaşamadan aylık periyodik ilaçlamaları yaptırmakta, ve haşere sorununa kesin çözüm bulmaktadırlar.

 
Dezenfektan - Ürünlerimiz - Teknik servis - Halı Böceği İlaçlama - Tarantula İlaçlama - Dana Burnu Böceği - Çiyan İlaçlama - Kertenkele İlaçlama - Akarlar İlaçlama - Tespih Böceği İlaçlama -
Adres : Sehitevliya Mahallesi Nursultan Nazarbayev Blv. No: 39 Merkez/ Kahramanmaras

Telefon : 0.344 221 26 20

Fax : 0.344 221 26 21