Haşerelerin kesinlikle görünmeyeceği, göründüğü takdirde bir daha tercih edilmeyeceği bir işletmedir.  Restaurant’lara genelde haşereler dış mekandan ve mutfak tarafından gelmektedir. Dış mekandan sadece zararsız değiş her türlü zarar verici ve mide bulandırıcı haşereler gelebilir.

Bu tür işletmelerde haşere görüldüğü takdirde firmanın isminin lekenmesi ve imahjını yitirmesi kaçınılmaz. Haşere önlem almanız için kaliteli firma işe çalışmanız gerekir. Kaliteli firma yıllardır her türlü işletme ve açık / kapalı alan ilaçlamasını yaptığından bunun yanında her türlü haşere konusundan eğitim aldığından dolayı, işletmenizi tüm haşerelere karşı koruyabilir ve haşere sorununa karşı önlem alabilir.

Kalitesini referansları ile ispatlamış olan Almıla İlaçlama kullandıkları ilaçlar ve uzman ekibleri ile sizlerin daima yanındadır.

Her bölgeye ayrı bir ilaçlama uygulayan ekiblerimiz haşeresiz bir yaşam sürmeniz için titizlikle çalışır ve itina ile ilaçlamasını gerçekleştirir. İlaçlama yapılan yerlere tüketicilerin görebileceği şekilde  duyuru panosu  konulur ve tüketicilerin firma hakkında olumsuz düşünceleri yok olur.

Denetleme sırasında hiç bir sorun yada endişe yaşamamak için Almıla İlaçlama sizler için doğru tercih.  Bizim için önce sağlık sonra kusursuz hizmet…

 
Dezenfektan - Ürünlerimiz - Teknik servis - Halı Böceği İlaçlama - Tarantula İlaçlama - Dana Burnu Böceği - Çiyan İlaçlama - Kertenkele İlaçlama - Akarlar İlaçlama - Tespih Böceği İlaçlama -
Adres : Sehitevliya Mahallesi Nursultan Nazarbayev Blv. No: 39 Merkez/ Kahramanmaras

Telefon : 0.344 221 26 20

Fax : 0.344 221 26 21