Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0.507 448 34 40

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Anasayfa

İLAÇLAMA KONUSUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR


İlaçlama sektöründe işi profesyonel anlamda ‘’ Halk sağlığı “ bilincinde yapan firma bulmak çok zordur. İlaçlama yaptıracak kişilerin öncelikle dikkat etmesi gereken ciddi konular mevcuttur. Merdiven altı olarak tabir edilen sözde ‘’ ilaçlama firması‘’ olan kişiler bir takım zirai ilaç kullanıp halk sağlığını tehdit eden ilaçlar kullanarak “ 6 ay garantili “ ilaçlama yaptıklarını iddia etmektedirler.

İlaçlama yaptıracak kişi ve kurumların ilaçlama yaptırmadan önce dikkat etmesi gereken bir takım “ önemli “ hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi “ 6 ay garantili “ veya “ ucuz ilaçlama “ sloganları kullanarak insanların yaşam alanlarını tehdit etmektedir. Biz ANG ALMILA İLAÇLAMA olarak ilaçlama yaptıracak kişi ve kurumları bu konuda uyarmayı görev olarak algılıyoruz. Nitekim ilaçlama hususu sanıldığı üzere sadece haşereleri değil, ciddi şekilde insan sağlığını da tehdit ediyor.


Sırt pompacısı olarak tabir edilen kişiler zirai bayilerden “ddvp “ vb. kapalı alanda kullanılması SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN yasaklanmış ilaçları, insanların yaşam alanlarında kullanarak halk sağlığını tehdit etmektedirler. İlaçlama yaptıracak kişi ve kurumlar; KESİNLİKLE 6 AY ETKİLİ İLAÇLAMA diye bir şey söz konusu dahi değildir. Bu şekilde size bilgi veren kişiler, ilaçlama konusundan hiçbir deneyimi olamayanlar ve bu işi HALK SAĞLIĞI için değil, sadece para kazanmaya yönelik çalışanlardır. Keza aynı üslup ile 10 – 15 TL gibi düşük ilaçlama yapanlar ve bu ilaçlamanın garantili olduğunu söyleyenler, HALK SAĞLIĞI İLAÇLARI kullanmayıp, kapalı alanda kullanılması yasak olan ilaçlar kullanmaktadırlar.


Mantıklı olarak düşünülürse; Hamam böcekleri ölürken yumurta bırakır, bu yumurtalarda hiçbir ilacın zarar veremediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. 6 Ay garanti verenler ilk ilaçlamada ZİRAİ İLAÇLARLA böceklerin ölümünü sağlasalar bile, hamam böceğinin larvaları 21 gün sonra tekrar yuvalanmaya başlar. Bir hamam böceği ortalama 2,5 yıl yaşar ve tek sefer çiftleşir akabinde her ay 150 ile 300 arasından yumurta bırakır. Bu bilimsel araştırmalar sonucundan size “ 6 AY GARANTİ VERİYORUZ” diyenler, iki seçenek sunuyor.


A ) Size yanlış bilgi verip, ilaçlamanızı almak için bu şekilde konuşuyor.


B ) Zirai ilaç kullanıp, 6 ay boyunca sizi evinizde zehirle yaşamaya mahkum ediyor.


Her iki hususta size zarar veren bu kişilerden korunmak için yapmanız gereken tek şey ilaçlama yaptıracağınız firmayı tanımaktır.


Peki, İlaçlama firmasının profesyonel olup olmadığını nasıl anlarsınız?


Bir firmanın profesyonel mi yoksa merdiven altı ilaçlamacısı mı olduğunu “ REFERANSLARI “ ispatlar. Tüm kurumsal firmalar ( Tanınmış pastaneler, lokantalar, devlet kurumları ) ilaçlama yaptıracağı firmadan kullanacağı ilaçların “ SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLANMIŞ “ olmasını ve başarılı bir geçmişi olmasını ister. Unutmayın, İlaçlama sadece haşerelere değil, size de zarar verebilir.


ANG ALMILA İLAÇLAMA ŞİRKETİ, gerek ilaçlama yaptığı firmalar olsun, gerekse başarılı geçmişi olsun ilaçlama konusunda kendini ispatlamış bir firmadır. İlaçlama sektörüne sadece para kazanmak adına değil, Halk sağlığını tehdit eden kişilerden korumak amacıyla hizmet etmektedir. Tüm personelleri eğitimden geçmiş, ilaçlama konusundan deneyimli ve profesyonel hizmet etmek için eğitim görmüş kişilerdir. Kullandığı ilaçlar geçmişi 350 yıla dayanan, Halk Sağlığı İlaçları üreten SUMİTOMO firmasının Kahramanmaraş Bölge bayisidir.


Bu bildiri; İlaçlama yaptıracak kişi ve kurumların ilaçlama yaptırmadan önce bilgilenmeleri ve kendilerini tehlikeye atmaması için yayınlanmıştır.


Saygılarımızla.
ANG ALMILA EKİBİ

error: Kopyalamak istediğiniz yazıyı e-mail ile isteyiniz...