Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Hakkımızda

2009 yılında Kahramanmaraş ta kurulan firmamız, halk sağlığı ilaçları ve ilaçlama hizmetleri, park peyzaj,  dezenfektan ürünleri ve zirai ürünleri bayiliği çalışmalarını aktif olarak yürütmektedir.
Firmamız kendi sektöründe bölgesinde lider, tüm kurumların çalışmak istediği, güvenilir bir firma haline gelmiştir. Ang Almıla ilaçlama yılların deneyimi ile ev, iş yerleri, kamu kuruşları, toplu yaşam alanlarında her türlü haşere sorununa dair çözüm üretmiş ve yıllardır bu ilke ile hareket etmiştir.

İl sağlık müdürlüğünün ve diğer tüm kurumların yetkinlik belgelerine sahip olan firmamız,  dört ziraat mühendisi önderliğinde faaliyetlerini teknik anlamda da kaliteli bir şekilde yürütmektedir. Tüm ilaçlama personelimizin ilaç uygulama izin belgesi, yeterlilik sertifikası ve ilaçlama konusun da deneyimleri bulunmaktadır.   Ekip sorumlularımızın tamamı ziraat mühendisi olup, müşteri memnuniyeti için çözüm odaklı çalışmaktayız.

Uzman ve çözüm odaklı çalışan personellerimiz ile sadece Kahramanmaraş ile kalmayıp, önce çevre il ve ilçelerimiz akabinde tüm Türkiye’ye ilaçlama ve ilaç satışı hizmeti sunmaktayız.
Firmamız Deneyimli Ziraat Mühendisleriyle ve Teknik kadrosuyla İnsan insan sağlığını tehdit eden tüm zararlı haşereleri kontrol altında tutmak ve mücadele etmek amacıyla kurulmuştur.
Kullanmış olduğumuz ilaçlar, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı ürünler olup,  Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve pestisit değerlendirme birimi (WHOPES) tarafından onaylıdır.

Misyonumuz
Çevreye duyarlı, toplumsal, düşüncesel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmetleri teknolojik uygulama, ilaç ve cihazlarla vermektedir. Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.
.
Vizyonumuz

Ülkemiz İnsanlarına Daha Sağlıklı Ve Daha Mutlu Bir Yaşam Sürdürebilmeleri İçin kaliteli güvenilir hizmetleri sunmaktır.
.
Hizmet Kalitemiz

Müşteri Memnuniyetimiz
İlaçlama Kalitemiz
Müşteri İlişkimiz
Servis Ağımız