Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Ekinözü ilaçlama

Ekinözü ilaçlama

Ekinözü ilaçlama

Kahramanmaraş ilaçlama firmalarından olan Ekinözü İlaçlama firmamız her hafta Ekinözü ilçesi için rutin çalışmalar düzenliyor. Ekinözü ev ilaçlama alanında sunmuş olduğu profesyonel hizmet sayesinde sizler için daha sağlıklı yaşam alanları oluşturuyor. Çocuklarınızın ve sizlerin sağlığı için evlerinizde yuvalanan her tür böcek ve haşere için insan sağlığına uygun çalışmalar yapılıyor. En kaliteli ilcaların ve en etkin malzemelerin kullanıldığı firmamızda en son teknoloji ile tüm çalışmalar yapılıyor. Kısa sürede biten ilaçlama çalışmalarının ardından evlerinizde güvenle yaşam sürebilirsiniz.

Ekinözü fare ile mücadele

Almila İlaçlama firmamız bünyesinde birçok farklı haşere ve böcek türüne karşı ilaçlama hizmeti saplanıyor. Her biri için farklı ilaç ve yöntemler kullanılıyor. Bu alanda uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilir ve ev veya işyerlerinizde oluşan böcek ve haşere sorunu için etkin çözümler bulabilirsiniz.  Ekinözü böcek ilaçlama sayesinde ev veya işyerlerinizde oluşan her tür sorunu ortadan kaldırabilir ve sonrasında aynı sorunların oluşmaması adına en etkin önlemleri alabilirsiniz.

Fare ile mücadele ilaçlama firmalarında en çok uygulanan yöntemlerden birisidir. Her tür yaşam alanında olabilen farelerle mücadele etmek ve sonrasına ait en doğru önlemleri alabilmek için Ekinözü fare ile mücadele firmamıza ulaşabilirsiniz. Kesin ve uzun süreli çözümler elde ederek bugün ve sonrasında çocuklarınız için daha sağlıklı yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

İlaçlama için müşteri danışmanlarımızdan bilgi alabilir randevu oluşturmak için irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

1.377 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN