Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Osmaniye ilaçlama

Osmaniye ilaçlama

Osmaniye İlaçlama

Osmaniye ilaçlama istekleriniz için profesyonel ekibimizden destek almak isterseniz internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ev ya da iş yerlerinizde aniden meydana gelen haşere oluşumu durumlarında sağlığınızı tehlikeye atmamak için ekibimiz sizlere en kaliteli ve etkin hizmeti sağlayacaktır. Böcek ilaçlama talebiniz üzerine belirlenen zamanda evinize gelen profesyonel ekibimiz, evinizdeki haşereleri tespit ederek türlerine göre bir ilaçlama yöntemi ile ilaçlama uygulayacaktır. Kısa süre içerisinde evinizdeki haşere problemi kolay bir şekilde olumlu sonuç bulacaktır. En etkili hizmetler sunarak her zaman müşterilerimizin sağlığını ön planda tutar, özenli çalışmalar sunarız.

Haşere İlaçlarının Etkisi Nedir?

Haşereler, genellikle böcek ilaçlarının kalıcı etkisi ve ilaçların kokusundan dolayı ölmektedirler. Ancak pire ve pire çeşitleri, böcek ilaçlarının kokusundan etkilenmezler. Pireler için böcek ilaçları, ani öldürücü özellikte olmalıdırlar.

Ev İlaçlaması Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Ev ilaçlaması sırasında ilaç, her bölgeye yayılıp temas ettiği için ilk olarak en az 1 saat temas edilmemesi gerekmektedir. Aynı zamanda en az 1 saat boyunca evin havalandırılması da oldukça önemlidir. Böcek ilacı uygulamasının ardından mutfak tezgâhı, yemek masası ve gıdanın temas edebileceği her bölgeyi çok iyi bir şekilde temizlemek gerekmektedir. Ayrıca eğer ki evde bir bebek var ise bebeklerin temas edebileceği ya da ağızlarına alabilecekleri her bölgeyi ve nesneyi iyi bir şekilde temizlemek de oldukça önemlidir. Osmaniye ilaçlama talepleriniz sonrasında profesyonel ekibimiz tarafından uygulanan ilaçlama ardından bu adımlar uygulanmalıdır.

1.343 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN