Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Hassa ilaçlama

Hassa ilaçlama

Hassa ilaçlama firması

Firmamız Hatay Hassa böcek ilaçlama taleplerinizi en kısa sürelerde karşılıyor. Her hafta belirli günlerde ilçeye yapılan rutin programlarımız sayesinde düzenli ve sistemli bir kontrol programı hazırlanıyor.

Almila İlaçlama firmamız Kahramanmaraş merkezli olarak çalışan ve aynı zamanda çevre il ve ilçelere da hizmet sağlayan bir firmadır. Geniş bir hizmet aralığına sahip olan firmamız bünyesinde en etkin ve kaliteli çözümleri bulabilirsiniz.

Kahramanmaraş ilaçlama firmaları arasında önemli bir birikim ve deneyime sahip olan firmamız en son teknolojik ekipmanlarla çalışıyor. İnsan sağlığına verdiğimiz önem sayesinde tüm çalışmalar büyük bir özen ve titizlikle yürütülüyor. Her tür böcek ve haşerenin var olduğu ortamlarda en hızlı şekilde bu sorunun önüne geçiliyor. Ve sonraki dönemlerde tekrar bu sorunların yaşanmaması adına gerekli tüm önlemler en üst düzeylerde alınıyor.

Firmamız Hatay Hassa böcek ilaçlama taleplerinizi en kısa sürelerde karşılıyor. Her hafta belirli günlerde ilçeye yapılan rutin programlarımız sayesinde düzenli ve sistemli bir kontrol programı hazırlanıyor.

Hassa fare ile mücadele

Fare ile mücadele her tür yaşam alanında ihtiyaç duyulan bir nokta olabiliyor. Özellikle hastane, yurt, okul, yemekhane, gıda üreticileri gibi hem insanın çok olduğu hem de steril ve hijyenin en önemli olduğu toplu yaşam alanlarında fare sorunu sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bu tür sorunlar yaşayan her tür işletme için rutin fare ile mücadele çalışmaları yapılıyor.   Hassa fare ile mücadele alanında yaptığımız çalışmalar hem anlık müdahaleler olabiliyor hem de ileriki dönemlerde tekrar karşılaşmamak adına koruma çalışmaları yapılabiliyor.

İlaçlama için müşteri danışmanlarımızdan bilgi alabilir randevu oluşturmak için irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

1.216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN