Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Elbistan ilaçlama

Elbistan ilaçlama

Merkezi Kahramanmaraş’ta bulunan İlaçlama firması Ang Almıla İlaçlama, Elbistan şubesini açmış bulunmaktadır. Elbistan ilçesinin tüm haşre sorunu ve böcek sorununu ortadan kaldırmayı hedefleyen Ang Almıla Elbistan İlaçlama olarak başlıca hizmetlerimiz : Elbistan fare ilaçlama, Elbistan hömam böceği ilaçlama, elbistan ev ilaçlaması, elbistan yılan ilaçlama, elbistan kene ilaçlama, elbistan sinek ilaçlama, elbistan arı ilaçlama, elbistan sivrisinek ilaçlama, elbistan akrep ilaçlama vb. türden her türlü haşere problemi ve böcek ilaçlama için, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İlaçlama hizmeti veren her firma, yeterince bilinçli değildir.  İlaçlama işlemi yaptıracağınız firma, mutlaka İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı olmalıdır. Çünkü; İlaçlama hizmeti ciddi bir iştir. En küçük ihmalkarlık veya vurdum duymazlık, insan hayatına mal olabilir. Pompacılar diye tabir edilen ilaçlamacılar, bilinçsizce, nereye hangi ilacı kullanılacağını bilmeden, ruhsatsız, insan sağlığına % 100 zararlı ilaçları kullanmaktadırlar.

 

Elbistan haşere ilaçlama olarak,  sağlık bakanlı tarafından onaylanmış belgelerimiz ve halk sağlığına zararı olmayan ilaçlarımız ile siz değerli Elbistan halkının hizmetindeyiz.

 

 

2.858 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN