Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Andırın haşere ilaçlama

Andırın haşere ilaçlama

Andırın ilaçlama

Ev veya işyerlerinin haşere ile mücadele süreci daha sağlıklı yaşam alanları yaratmak adına çok önemlidir. Haşere ve böcek ilaçlamalarının belirli aralıklarla yapılıyor olması gerekiyor. Andırın ilaçlama alanında uzun yıllardır hizmet sağlayan firmamız bünyesinde her tür böcek ve haşere için profesyonel yöntemlerle ilaçlama yapılıyor. Firmamız Kahramanmaraş ve ilçelerinde aktif olarak çalışan ve en son teknoloji ve sistemlerle bu süreci yöneten bir firma olarak biliniyor. Almila İlaçlama firması bünyesinde haftanın belirli günlerinde yapılan Andırın böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Andırın ilaçlama hizmetleri kapsamında ev ve her tür işyeri için uzman bir destek alabilirsiniz. Oteller, restoranlar, pastaneler, fırınlar, okullar ve bunun gibi insan sağlığına birebir etkisi olan tüm alanlar için özenli ve titiz bir hizmet sunuluyor. Teknolojik ekipmanlar, insan sağlığını tehdit etmeyecek özelliklerde ilaçlar ve bu alanda deneyim sahibi bir ekip tarafından tüm ilaçlama talepleriniz karşılanıyor.

Andırın ev ilaçlama

Çocuklarımızla birlikte bir yaşam sürdüğümüz evlerimizde farklı birçok nedenle böcek, haşere ve fare sorunu yaşayabiliyor. Her alanının aktif olarak kullanıldığı ve sürekli temas halinde olduğumuz evlerimizde var olan böcek ve haşere sorunları sağlığımızı ciddi ölçüde tehdit edebiliyor. Mevcutta bu tür bir sorun yaşıyorsanız Andırın ev ilaçlama hizmeti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Ya da evlerinizde özellikle çocuklarınız için daha sağlıklı ortamlar hazırlayabilmek için rutin olarak ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

İlaçlama için müşteri danışmanlarımızdan bilgi alabilir randevu oluşturmak için irtibat numaralarını kullanabilirsiniz.

1.489 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN