Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

İskenderun ilaçlama

İskenderun ilaçlama

İskenderun İlaçlama

İskenderun ilaçlama istekleriniz için internet sitemizde yer alan iletişim kanallarımız üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizde beklenmedik şekilde oluşan her türlü haşere için gerekli olan tüm çalışmalar, uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Böcek ilaçlama isteğiniz üzerine evinize gelen uzman ekibimiz, hangi tür haşere ile mücadele edilecek ise onun için kullanılan en etkili ilaçlar ile çalışmalara başlamaktadır. Bu sayede çok kısa bir süre içerisinde ev ve iş yerlerinizde meydana gelen haşere sorunu, etkin ve uzun vadeli şekilde çözülmüş olacaktır.

Kimyasal İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Kimyasal haşere ilaçlama metotları şu şekilde verilmiştir:

  • Üreme alanlarına yapılan larvasit uygulama
  • Dinlenme ve barınma alanlarına uygulanan kalıcı uygulama
  • Hacimsel mücadele
  • Jel ve yem uygulamaları

Kimyasal İlaçlama Nasıl Uygulanır?

Kimyasal ilaçlama uygulamaları şu şekilde yapılmaktadır:

  • Üreme alanlarına larvasit uygulama, özellikle sineklerin ürediği yerde yumurta ve larvaları öldüren etkili ilaçlar koyarak üremeyi durdurmayı kapsamaktadır.
  • Dinlenme ve barınma alanlarına yapılan etkili uygulama, spreyleme yöntemi ile metrekareye belirli bir oranda ilaç düşecek şekilde yapılan yöntemdir.
  • Hacimsel mücadele, kara ve sivri sinek gibi haşerelerin yoğunluğunu azaltmak için açık alanda uygulanan bir yöntemdir. Bu uygulama belirli saatlerde yapılmaktadır.
  • Jel ve yem uygulamaları, özel tabanca ile uygulanmaktadır. Kimyasal bir etkisi bulunmaz ve riski yoktur. Kalıcıdır, ilaçlanan yerin boşaltılması gerekmez.

İskenderun ilaçlama sitemiz üzerinden ilaçlama taleplerinizi belirtmeniz halinde ev ve iş yerleriniz en etkili yöntemler ile ilaçlanacaktır.

1.900 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN