Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Protect Mum Blok Kova

Protect Mum Blok Kova

Protect mum blok formülasyonu, geleneksel yemlerin uygun olmadığı, özellikle nemli koşullarda etkin kemirgen kontrolüne olanak sağlar. Mum blok etkinliğini ve tadını uzun süre koruduğu gibi, insanlar tarafından tüketilmesini önleyen acı bir madde de (Bitrex) içerir.

Çekilmiş mum blok kemirgenlerin barınaklarının, kaçma ve beslenme yerlerinin yakınlarına, beslenme kutuları içine konmalıdır. Bulaşmanın yoğunluğuna veya alanın büyüklüğüne bağlı olarak beslenme kutularına fareler için 15-30 gr ve sıçanlar için 50-100 gr konmalıdır. Beslenme kutularını fareler için 5 metre, sıçanlar için 10 metre aralıklarla yerleştirilir.

Protect yeni biçimi sayesinde kemirgenler kemirecek daha geniş bir yüzey bulurlar, dolayısıyla zehirli bloktan daha fazla tüketirler. Tüketim, çiğneme işaretlerinden kolaylıkla tespit edilir. Formülasyonun parafin içeriği, ıslak yerlerde etkin bir kemirgen kontrolüne olanak sağlar.

821 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN