Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş Fırın İlaçlama

Kahramanmaraş Fırın İlaçlama

Fırınlar haşere sıkıntısı çeken ve bu durumdan en çok şikayet eden firmaların başında geliyor. Ortamın sıcak olması nedeli ile yazlı kışlı haşerelerin yuvalanacağı  işletmedir.

Fırınlar  gıda üzerine faaliyet gösterdikleri için, insanların sağlığını büyük ölçüde korumakla mükelleftir. Her ay peridoik ilaçlama yaptıran fırınlar hem denetçilere hemde müşterilere karşı alnı açık bir şekilde kendini savunuyor.

Fırınlar sıcak ortam olduğundan tek yada bir kaç ilaçlamada kesin çözüm alınamaz. Kesim çözüm ancak aylık periyodik ilaçlama yaptırarak alınır. Her türlü haşerelerin yuvalandığı fırınlar her haşereye göre ilaç temin edemez bunu anca kalitesini ve güvenirliğini ispatlamış ilaçlama firmalar yapabilir.

Haşere çeşitlerinin çok olmasından dolayı  ilaçlama yapacak firmanın kaliteli  ilaçlar kullanması ve tüketicilerin sağlığı için halk sağlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.  Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar sadece kaliteli şirketlerde bulunurlar bunun dışında seyyar haşere ilaçlama yapan yada 2 – 3 kişi ile kendilerine ilaçlama firması diyen kişiler ucuza aldıkları ilacı yada günü geçmiş ilaçları kullanmakta bunun neticesinde insanların sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir.

Sizde tüketicilerin ve kendi sağlığınızın için aylık ilaçlamanızı yaptırın. Unutmayın: Ucuza sağlık olmaz.

 

969 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN