Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş Ev İlaçlaması

Kahramanmaraş Ev İlaçlaması

Ev ilaçlamasının önemi.

Evlerde insanların göremediği yerlerde yuvalanan haşereler insanlar uyuduktan sonra meydana çıkmaktadır.  Bu haşereler insanların tükettiği gıdalara,  mutfak eşyalarına, kilerde barındırılan gıdalara temas ettiği takdirde ciddi sağlık problemleri meydana gelmektedir.

Bir başka tehlike ise,  uykuya dalan kişinin ağız ve burun kısmından vucuda giriş yapmasıda ciddi sağlık sorunlarının başlangıç nedeni olabilir.

Bu sağlık sorunları,  enfeksiyon kapma, kaşıntı, gıda zehirlenmesi vb.  hastalıkların başlangacı olarak görülmektedir.  Ebeveynler bu kadar tehlikede iken, çocukların gerek  bulundukları yaş psikolojisi, gerekse  vucudun hastalıklara karşı korumada zayıf olması nedeni ile evinizi, profesyonel  kişilere ve en önemlisi sağlık bakanlı onaylı ilaçlar kullanan firmalara ilaçlatmanız şiddetle önerilir.

 

1.388 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. ayşe dedi ki:

    evimizde tahta kurusu problemi vardı. sayenizde cözüldü sorun. bi hafta oldu ilaçlma yapalı. su an hiç bi skntıyla karsılasmadık.

BİR YORUM YAZIN