Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş Pastane İlaçlama

Kahramanmaraş Pastane İlaçlama

Haşerelerin en sık ziyaret ettiği işletmeler arasında olan pastaneler, her türlü haşerenin yuvalanacağı işletmedir. Pastanelerde müşterilerin bir tek haşere gördüğü takdirde firmaya olan güvenleri azalmakta ve  ihtiyacını haşere sorunu olmayan firmalardan yapmaktadır.Haşereleri görünce ilaçlama yaptırmakla kesin çözüm alınamıyor. Çünkü pastanelerde yuvalanan haşereler genelde insanların olmadığı zamanlarda ortaya çıkıyor ve  depolanan malzemelere temas ediyor. Buna engel olmak için aylık periyodik ilaçlama yaptırıp hem sizin hemde müşterilerinizin sağlığını riske atmamış olursunuz.

Haşereler ile mücadele yılların verdiği bilgi, birikim, tecrübe ve uzmanlık kazanan Almıla İlaçlama Ekibleri, haşerelerin girebileceği ve yuvalandıkları yeri tespit edip ona göre ilaçlama şeklini belirliyor.

Bazı pastane işletmeleri kendileri ilaçlama yaptırıp daha sonra haşere sorunu yaşadıklarını beyan edip firmamıza başvurmuş olup  firmamızdan destek istemiştir. Bu esnada bir çok haşere sorunu yaşayan firmalar Almıla İlaçlama’nın yıllara dayan engin tecrübesi ile haşere sıkıntısını atlatıp, haşere sorunu yaşamadan aylık periyodik ilaçlamaları yaptırmakta, ve haşere sorununa kesin çözüm bulmaktadırlar.

 

948 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN