Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Rezidüel Uygulama

Rezidüel Uygulama

Kapalı alanlarda yapılan haşere mücadelesinde kullanılan yöntemdir. Rezidüel uygulamada sırt pülvarizöterleri veya atomizörler kullanılır. Uygulama öncesi uygulama yapılacak alan temizlenmelidir ve ilaçlama yapıldıktan sonra birkaç gün sulu temizlik yapılmamalıdır. Bu şekilde kullanılan ilacın etkinliği azalmamış olacak ve temas için gerekli olan süre uzaycaktır. Doğrudan haşereye temas edecek yerlere uygulanır. Uygulama, ilacın su ile seyreltilmesiyle yapılır. Uygulandıktan bir süre sonra su ortamdan ayrılır ve ilacın aktif maddesi nem, sıcaklık, ışık gibi faktörlere bağlı olarak birkaç hafta boyunca alanda sabit şekilde kalır. Bu sayede ilacın kaldığı sürece boyunca hedef haşerelerin ölümü devam eder.

Suyla seyreltilerek yapılan uygulamalardır.Direk olarak haşerenin aktif olduğu yüzeylere uygulanır.Rezidüel uygulama pülverizatör yada atomizörlerle yapılır.

Rezidüel uygulama öncesi uygulama yapılacak alanın arındırılması ve temizlenmesi gerekmektedir.

2.226 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN