Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş Otel İlaçlama

Kahramanmaraş Otel İlaçlama

Kahramanmaraşdaki bir çok otelin ilaçlamasını üstlenen firmamızın çalışma prensibi öncelikle otel müşterilerinin tek bir haşere ile karşılaşmadan memnun bir şekilde ayrılmasıdır. Tek tek bütün odalarda itinalı çalışma yapan ekiblerimiz, haşerelerin odalara girme ihtimali olan yerleri tespit edip tüm haşerelere karşı etkili olacak önlemleri almaktadır.

İşini benimseyen ekiblerimiz otel odaları dışında toplu kullanım alanlarında haşerelerle karşılaşacak yerleri önceden tespit edip önlemini almaktadır.

Haşerelerin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan mutfakda gözle görülmeyen yerlerde yuvalanmış olan haşereleri meydana çıkmadan etkisiz hale getirmektedir. İç  bölgeyi güvenli hale getiren ekiblerimiz dış mekana göre ayrı bir çalışma yapmaktadır.

Dışarıdan gelecek zararlı haşereler duvar diblerinden yada kanalizasyon borularından otel odalarına çıkıp otel müşterilerini huzursuz etmektedir. Ekiblerimiz bu detayı atlamadan dışardan gelecek her türlü haşerelere karşı ciddi önlemler almaktadır.

Sizin ve müşterilerinizin sağlığı ve huzuru için profesyonel bir ilaçlama firmasına güvenmeniz ve haşere sorununu ortadan kaldırmanız için biz Almıla İlaçlama olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

1.203 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN