Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Sumilarv 0,5 G

Sumilarv 0,5 G

SUMILARV 0,5 G, bir gençlik hormonu analoğu olan “Pyriproxyfen” aktif maddesini, CRF – SRF tiplerinden biri olan “SRF Granül” formunda içermekte olup; sivrisinek, karasinek, hamamböceği v.b. zararlıların larva kontrolünde başarı ile kullanılır. Zararlının biyolojik gelişimini duraklatarak, yumurtadan ergin haline ulaşmasına engel olur. Hedef dışı canlıların yanı sıra, çevre ve ekolojik denge üzerinde de olumsuz etki yaratmaz.

Sumilarv 0,5 G, el ile rahatlıkla kullanılabildiği gibi, manuel granül atma makinası, motorlu (blower- tipi) granül atma cihazları veya araç üzerine monte edilen büyük blower tipi cihazlarla da uygulanabilir. Uygun düzenekler aracılığı ile, gerektiğinde uçak veya helikopter uygulamaları da yapılabili Tavuk çiftliklerinde, kümesierde, küçükbaş ve büyükbaş hayvan ahırlarında, çöp depolama alanlarında ve sıvı – katı atık tasfiye tesislerinde mükemmel sonuçlar verir.

SUMILARV 0,5 G, farklı ve güçlü etki biçimi ve de hedef dışı diğer canlılara zarar vermemesi nedeniyle, “üçüncü nesil güvenli larvasit” olarak adlandırılır.

SUMILARV 0,5 G, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da testleri yapılarak kabul görmüş ve pek çok larva türüne karşı kullanımı önerilmiştir. WHO zehirlilik sınıflandırma listelerinde “akut zehirlenmeye neden olmayan insektisitler” arasında yer almıştır. Normal uygulama dozunda “içme suyu sağlanan su kaynaklarında” kullanımına izin verilmiştir.

Sumilarv 0.5 G ilacımız, T.C.Sağlık Bakanlığı ruhsatına haiz, Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) ve WHOPES onaylı, Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) tarafından içme suyunda kullanıldığına dair belgeye sahip, Dünyada en uzun kalıcı ve ekonomik granül formulasyon olup SRF Japon buluşudur.

1.504 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN