Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş Restaurant İlaçlama

Kahramanmaraş Restaurant İlaçlama

Haşerelerin kesinlikle görünmeyeceği, göründüğü takdirde bir daha tercih edilmeyeceği bir işletmedir.  Restaurant’lara genelde haşereler dış mekandan ve mutfak tarafından gelmektedir. Dış mekandan sadece zararsız değiş her türlü zarar verici ve mide bulandırıcı haşereler gelebilir.

Bu tür işletmelerde haşere görüldüğü takdirde firmanın isminin lekenmesi ve imahjını yitirmesi kaçınılmaz. Haşere önlem almanız için kaliteli firma işe çalışmanız gerekir. Kaliteli firma yıllardır her türlü işletme ve açık / kapalı alan ilaçlamasını yaptığından bunun yanında her türlü haşere konusundan eğitim aldığından dolayı, işletmenizi tüm haşerelere karşı koruyabilir ve haşere sorununa karşı önlem alabilir.

Kalitesini referansları ile ispatlamış olan Almıla İlaçlama kullandıkları ilaçlar ve uzman ekibleri ile sizlerin daima yanındadır.

Her bölgeye ayrı bir ilaçlama uygulayan ekiblerimiz haşeresiz bir yaşam sürmeniz için titizlikle çalışır ve itina ile ilaçlamasını gerçekleştirir. İlaçlama yapılan yerlere tüketicilerin görebileceği şekilde  duyuru panosu  konulur ve tüketicilerin firma hakkında olumsuz düşünceleri yok olur.

Denetleme sırasında hiç bir sorun yada endişe yaşamamak için Almıla İlaçlama sizler için doğru tercih.  Bizim için önce sağlık sonra kusursuz hizmet…

 

1.322 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN