Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahranmanmaraş ev ilaçlaması

Kahranmanmaraş ev ilaçlaması

 

Maraş iklim özelliklerinin etkisi ile birlikte sıcak olan şehirlerimizden biridir. Bu nedenle de sıcağı seven böcek ve haşerelerin de uğrak noktası olabilmektedir. K. Maraş ev ilaçlama hizmeti veren Almila İlaçlama evlerde yaşam alanını tehdit eden bu haşerelere ve böceklere müdahale ederek en uzun süreli korumayı sağlayacaktır. Ekiplerimiz işinde yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahip olduklarından dolayı en kaliteli ve en garantili hizmeti sunacaktır.

Evlerde Haşere ve Böceklerle Top Yekûn Mücadele

Ev içerisinde bulunan gıdalardan da beslenmekte olan haşere ve böcekler sağlığı olumsuz yönde etkileyecek mikropları bu gıdalar üzerine bulaştırmakta ve hastalıklara sebebiyet vermektedir. Aynı zamanda ev içinde yer alan eşyalara da zarar verebilme tehlikesi bulunan kemirgenlerde maddi anlamda zararlara yol açtığı gibi onlar da sağlığı olumsuz etkilemektedir. Ev içerisinde bu canlılar ile mücadele etmek isteyen kişilerin en sık yaptığı hata dışarıdan kolayca alınan ilaçlar ile bu canlılar üzerinde tesir etmesinin yapılabileceği düşüncesidir. Maalesef ki bu canlılar hızlı üreyen ve çoğalan yapıda olduklarından dolayı, bu ilaçlar ve amatör yöntemler onların ekmeğine bal sürmekte, çoğalmalarını ve daha geniş alanlara yayılmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple evlerde ilaçlama yapmadan önce profesyonel bir ekipten hizmet almak gerekir.

En Modern ve En Teknolojik Çözümler İle İlaçlama Hizmeti

Almila haşere ilaçlama hizmeti ile en modern ve en teknolojik hizmeti sunduğundan dolayı kullanmakta olduğumuz ilaçlardan, ekipmanlara kadar her şey modern, insan sağlığına zarar olmayan, Sağlık Bakanlığı onaylı yöntemlerdir. Bu sayede evinizde yer alan bu zararlı canlılar ile mücadele de profesyonel ekip ile birlikte, profesyonel bir ekipman da çalışır. Sunmuş olduğumuz hizmet ile evinizi daha yaşanılabilir kılabilir, çocuklarınızı güvenle büyütebilirsiniz.

Almila İlaçlama olarak kampanyalar ve fiyatlar ile ilgili en ideal tutarları size sunuyor bu sayede sizleri bu canlılar ile baş başa bırakmıyoruz. Bizlere ulaşmak, hizmet almak, fiyat bilgisi sorgulamak ve aklınıza takılan soruları sormak için iletişim bilgilerimiz üzerinden iletişime geçebilir, kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla almak için bir adım atabilirsiniz.

1.253 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. ALİ dedi ki:

    BİZİ BU KABUSTAN KURTARDIGINIZ İÇİN TESEKKÜR EDERİZ. EVDE BÖCEK ADINA BİŞEY KALMADI.

BİR YORUM YAZIN