Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kemirgen Mücadelesi (fare – sıçan)

Kemirgen Mücadelesi (fare – sıçan)

İlgili Bakanlıklarca izin verilmiş olan tüm ürünler,mum blok , pellet ve plaka şeklinde.Bu rodentisitler plastik yemleme istasyonları içinde kullanılmaktadır.

Yemleme, kemirgen kontrolünde kullanılan yöntemdir. Mum blok, pellet, pasta gibi farklı formlarda zehirli yemler kullanılır. Kesin bir başarı sağlamak için bu yemlerin istasyonla birlikte kullanılması gerekir. Yemler kemirgenlerin bulunduğu bölgelere bırakılırken eldivenle bırakılmalıdır aksi takdirde yemin özelliği kaybolur ve kemirgen yemi yemez.

TUZAKLAR : Yemlerin yeterli olmadığı veya gerekli görülmediği durumlarda YOKET ilaçlama haşereyle mücadelede tuzaklardan faydalanmaktadır.Bunlar yapışkan tuzak ya da kapanlar tarzındadır.

YALITIM : Rodentisit ve tuzakların tek başına yada birlikte etkili olmadığı durumlarda kullanılır.Bunun nedeni ortamın fiziksel şartları yani yalıtım yeterli olmayabilir.Böyle durumlarda en önemli unsur farelerin girebilecekleri giriş noktalarını kapatmak olacaktır.YOKET İlaçlama mühendisleri yalıtım ile ilgili tavsiyelerde bulunur ve yapılması gerekenlerle ilgili rapor sunar.Önerilen yalıtımın sağlanması müşterinin sorumluluğu altındadır.

2.209 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. tuğba dedi ki:

    merhabalar bizim mısır ambarına fare girdi . yaklaşık 3 ton mıısırımız var nasıl bi çözüm önerirsiniz?

BİR YORUM YAZIN