Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş Apartman ilaçlaması

Kahramanmaraş Apartman ilaçlaması

Apartmanlar haşerelerin yuvalandıkları yerlerin başında gelmektedir.  Daireniz üst katlarda olsa dahi bu haşere giremez anlamına gelmez. Çünkü haşereler ortak kullanım alanlarından veya atık borularından evinize yuvalanabilir. Bunun dışında klozet  ve lavabo girişlerinden fare, hamam böceği, kara fatma vb. türden haşereler girebilir.Bunlara önlem almak için evinizi profesyonel ilaçlama şirketlerine ilaçlatmanız gerekir.  Evinizde haşere görmeseniz dahi,  haşere ilaçlama merkezine kontrol yaptırmanız sizin sağlığınız açısından çok önemlidir. Uzman ekiplerimiz sizlerin göremedikleri yerlerdeki haşereleri tespit edip, haşere türüne göre profesyonel bir ilaçlama gerçekleştirir. Haşereler apartman dairelerinde genellikle mutfak dolabı arkası, yatak odası menşeteleri, lavabo  ve klozet borularında yuvalanır. Bu haşere türleri insanlar ev içerisinde olmadı zamanlarda çıkarlar ve tüketim gıdalarına temas ederek sizlerin sağlığını tehdit edecek hastalıklar bulaştırır.

Apartmanlarda kesin çözüm alınabilmesi için toplu ilaçlama şiddetle önerilir. Çünkü tüm daireler ilaçlatsa dahi ortak kullanım alanlarından bir süre sonra yaşam alanınıza giriş yapması muhtemeldir.

 

1.005 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN