Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0.555 977 94 69

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Düziçi İlaçlama

Düziçi İlaçlama

Düziçi İlaçlama

Düziçi ilaçlama talepleriniz için internet adresimizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişim kurarak, ev ve iş yeriniz için kolay bir şekilde ilaçlama randevusu oluşturabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizde meydana gelen haşere problemi ile sağlığınızı tehlikeye atmadan, her türlü haşere için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Böcek ilaçlama talepleriniz üzerine oluşturulan randevu zamanı ev ya da iş yerinize gelen uzman ekibimiz, haşere türüne göre özel bir ilaçlama tekniği kullanarak kalıcı ve etkin bir çözüm yöntemi sağlar. Kısa süre içerisinde alacağınız sonuçlar ile ev ve iş yerlerinizde haşere sorunu kolay bir şekilde ortadan kalkacaktır. İlaçlama firması olarak müşterilerimizin sağlığını önemseyerek her daim titiz çalışmalar ile karşınıza çıkmaktayız.

Kokusuz Böcek İlaçlama Nedir?

Kokusuz böcek ilaçlama yöntemi, koku oluşturmadığından haşere problemi yaşayan kişiler arasında en fazla tercih edilen yöntem olarak bilinmektedir. Uygulandıkları bölgelerde uzun süreli bir koruma sağlarken haşereler için kesin bir çözüm sunar. Kokusuz böcek ilaçlama yöntemindeki en büyük avantaj, uygulama sonrası bölgeyi terk etmenize gerek kalmamasıdır. Aynı zamanda uygulama sonrası temizlik gerekmemektedir.

Kokulu Böcek İlaçlama Nedir?

Kokulu böcek ilaçlama yöntemi, mücadelesi en zor olan böcek türleri için oldukça sık bir şekilde kullanılan yöntemdir. Kokulu böcek ilaçlama yöntemi, uygulandığı her bölgeye yayılır ve ortamda bulunan tüm böcekler için etki gösterir. Düziçi ilaçlama isteklerinizde evlerinizde haşere türüne göre en etkili yöntem, uzman ekibimiz tarafından seçilecektir.

134 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN