Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş ilaçlama firmaları

Kahramanmaraş ilaçlama firmaları

Kahramanmaraş’ta bir çok ilaçlama firması bulunmaktadır. “İlaçlama Firması” olmakla “İlaçlama şirketi” olmak arasında çok fark var. İlaçlama firmaları ucuz yada zirai ilaçları alıp, sırt pompası ile evinizi rahatlıkla ilaçlayabilir fakat ilaçlama için yeterliliği olmaksızın sizin ve ailenizin sağlığını tehdit eden ilaçlar kullanır. Öncelikle ilaçlama yaptırmaya karar verdiyseniz, ilaçlama yaptıracağınız firmanın yeterlilik belgeleri var mı? İlaçlama için Sağlık Bakanlığı izni, Tarım müdürlüğü izni, kullandığı için Halk Sağlığına zararı olmayan ilaç olduğuna dair belgeleri vb. türden bir çok detay mevcut.

Günümüz de ilaçlama yapmak çok basitleştiği için  Kahramanmaraş‘ta çok fazla ilaçlama firması görebilirsiniz. İlaçlama yaptırmadan önce internet sitelerinden tüm belge ve ilaçlarını sorgulaya bilirsiniz.  Ang Almıla İlaçlama Şirketi, yaklaşık 10 yıllık deneyimi, ziraat mühendisleri, uygulayıcı belgelere sahip personelleri, tüm izinleri alınmış Halk Sağlığı ilaçları ile hizmet vermektedir.

Haşerelere karşı mücadele de deneyim çok önemlidir. Deneyim, ilaçlama yaparak değil aksine ilaçlama yapmadan önce uzman kişilerden alınan eğitimler ile oluşur. Biz personellerimize düzenli olarak haşere ilaçlama konusun da seminerlere gönderip, firma içerisinde ziraat mühendisleri tarafından bilgiler verilir.

Bu sayede ilaçlama yapacak personeller, sadece böcek ilaçlaması yapmaktan ziyade sorunun kaynağını görür ve buna uygun ilaçlama metodu kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını tehdit eden böcekleri evinizden uzaklaştırır.

Kahramanmaraş ilaçlama firması diye aratıp bulduğunuz, belgeleri eksik yada ilaçlarının sağlık bakanlığından izninin olduğuna dair izinleri bulunmayan firmalardan uzak durunuz.  Biz kendimizden eminiz. Siz de Almıla ilaçlamayı tercih ettiğiniz de bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız.

Biz ilaçlama yapmıyoruz, sizin sağlığınızı tehdit edecek sorunları ortadan kaldırıyoruz.

2.229 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN