Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş garantili ilaçlama

Kahramanmaraş garantili ilaçlama

K.Maraş Garantili İlaçlama

Böcek, haşere ve kemirgen gibi canlılar kendi doğal ortamlarında yaşarken yaşantımızı kolaylaştırarak ekosistemin bir parçası olurken, evlerde ve diğer yaşam alanlarında büyük tehdit oluşturmaktadır.

Özellikle de üzerlerinde mikropları ve zararlı diğer organizmaları taşıdıkları düşünüldüğünde, yaşam alanlarından en kısa sürede bu canlıların uzaklaştırılması ve garantili bir şekilde bir daha görülmemelerinin sağlanması gerekir.

Bunun için bir takım yöntemler ve ilaçlar geliştirilmiştir. Bizlerde bu alanda hizmet veren bir şirket olarak evlerde, ofislerde, iş yerlerinde ve apartmanlarda bu canlılar ile sizleri baş başa bırakmıyor, etkili ve kalıcı çözümler eşliğinde ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Kahramanmaraş garantili ilaçlama konusunda Almıla ilaçlama kendine güvenmektedir.

Alanımızda yapılan yenilikleri yakından takip ediyor, bu yeni sistemleri kısa sürede kendi uygulamalarımıza revize ediyor ve en modern hizmeti sunmaktan memnun oluyoruz.

Garantili İlaçlama Yöntemi

Almila İlaçlama olarak kısa vadede, sizlere günü kurtaran veya bir süreliğine bu canlıları uzaklaştıran çözümler sunmuyoruz. Bu yöntemler genellikle amatör ve işini bilmeyen kişilerin yaptığı ilaçlama hizmeti kapsamına girer.

Bizler prensiplerimiz gereği garantili hizmet sunmakta ve uzun vadede yani kesin olarak ilaçlama sağlamak odaklı çalışıyoruz. Bunun için yılların birikimine ihtiyaç duymuş ve sonuç olarak bu işte işinin ehli denecek kıvamda bulunuyor olmaktayız. Ekiplerimiz ilaçlama işlemlerine yapmadan önce ilk olarak ilaçlama alanında ön keşif yapmaktadır. Bu ön keşif yapılmasının nedeni ise evde yer alan böcek, haşere ve kemirgenin türünü, üreme yöntemini ve davranış özelliklerini belirlemektir.

Aynı zamanda ana üreme noktası tespit edilmesi gerekir. Çözüm odaklı çalışmak için bu canlıların neden o alanda bulunduğunun tespiti kesin çözüm için oldukça önemlidir. Eğer canlıları çeken neden bu alandan uzaklaştırılmazsa, ilaçlama yapılsa dahi bu canlılar yaşamak için bir süre sonra tekrar o yöne hareket edecektir.

Ekiplerimiz bu konuda profesyonel ve tecrübeli olduğundan dolayı, bu durumun farkında olarak hareket ederler. İlaçlama yapılmadan önce analiz ile canlının türü, ana üreme noktası ve üreme şekli tespit edilir. Ardından bu canlıya en etkili şekilde tesir edecek olan ilaç ve ekipman toplanarak ilaçlama yöntemine başlanılır.

 

1.366 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN