Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Farelerden nasıl kurtulurum? Farelerden kurtulma

Farelerden nasıl kurtulurum? Farelerden kurtulma

Farelerden nasıl kurtulurum?

Fareler koloni halinde yaşadıkları için ve genel de sizi algıladıkları için onları görmeniz çok zor. Öncelikle fareleri genel olarak inceleyelim.

Fareler, dünyanın hemen hemen her yerinde türüne rastlanan kemirgen, omurgalı hayvanlardır. Fare kendi benzer türleri arasında ağız yapısı ve sıralı dişleriyle ön plana çıkar. Farelerin dişleri hasar gördüğü noktada kendini yenileme özelliğine sahiptir. Türleri değişkenlik gösterdiği için her farenin boyutu birbirinden ayrıdır. Yaşadıkları alana göre şekillenmektedirler. Örneğin bir fındık faresi omurgası olduğu halde çok daha esnek bir yapıya sahiptir. Bunun yanında lağım farelerinin kuyrukları uzun ve tüylerinde farklılıklar görülür. Fare ve türlerinin insan hayatında oldukça olumsuz etkileri vardır. Çünkü beslenme ve barınma ihtiyacıyla insanların yaşam alanlarına dahil olmaktadırlar. Genel de farelerin sadece pisliklerini görürsünüz çünkü fareler sizi algılar ve kokunuzu alabilir. Taşıdıkları ve salgıladıkları bakterilerle bulundukları ortamda tehlikeli birçok hastalığın oluşmasına zemin hazırlamakta olan farelerin çok fazla zaman kaybetmeden imha edilmesi gerekmetedir. Fareyle mücadele ve fare ilaçlama alanında geliştirilmiş olan ilaçlar ve yöntemler, oluşacak problemin en aza indirilmesi için oldukça etkili bir rol oynamaktadır.

Fare ilaçlamala firmaları

Haşerelerle savaşma konusunda omurgasız, kanatlı-kanatsız, sürüngen hayvanlardan ziyade ilaçlama firmalarının kemirgenler için izlediği yol ve metot farklılık göstermektedir. Fare ilaçlama firmaları genellikle farelerin yaşam alanlarını tespit ederek yola koyulurlar. Yapısı ve türünün ayırımına varan fare ilaçlama firmaları bu konuda geliştirdikleri zirai zehirli ilaçlarla haşereleri yok etmektedir.

Tabi bu noktada fare ilaçlamasını yapan firmanın misyonu ve vizyonu, referansları, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı onayından geçmesi gerekmektedir. Daima hizmet ve köklü çözümler üreten firmalarla, ucuz ve etkisini göstermeyen ilaçlarla yola çıkan firmaların arasında doğrudan farklılıkları görmek mümkündür. Söz konusu sağlık olduğu için ve kemirgenlerin insan hayatında bıraktıkları derin izlere maruz kalmamak için ilaçlama firmalarının iyi seçilmesi gerekmektedir.

Fareler her türlü mikrop barındıran alanları girdikleri için bilinen 50 den fazla hastalık taşımaktadır ve bunu sizlere bulaştırması muhtemeldir. Kahramanmaraş fare ilaçlaması olarak yıllara dayanan deneyimlerimiz ve kesin çözümlerimiz ile fare ilaçlama hizmetini garantili olarak vermekteyiz.

Kahramanmaraş ilaçlama deyince akla gelen ilk isim olan Ang Almıla ilaçlama, deneyimli kadrosu ve ziraat mühendisleri önderliğin de  kesin çözüm sunmaktadır. Farelerden nasıl kurtulurum? Farelerden kurtulmanın yolları? Fareler hakkında bilgi vb. türde kafanızda soru işaretlerini bir kenara atın ve Fare İlaçlama yöntemlerini Almıla ilaçlamaya bırakın.

1.642 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. sude dedi ki:

    afşin içinde en iyi ilaçlama firması almila ilaçlamadır. Afşin haşere ilaçlama yapan tek firmadır

BİR YORUM YAZIN