Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş dezenfektan

Kahramanmaraş dezenfektan

Korona virüsünden nasıl korunabilirim ? Kovid-19 ilaçlama yapılır mı? Kahramanmaraş dezenfektan uygulama firması neresi?  Dezenfektan satışı var mı ? Koronaya karşı ilaçlama konusunda tüm bilgileri sizin için derledik.

Korona virüsü tüm türkiyede olduğu gibi maalesef Kahramanmaraş ilimizde de son zamanlarda artmaktadır. virüs dezenfektanının ne kadar önemli olduğunu  kovid-19 süreceğinde görmekteyiz. Korona virüslü bir birey evinizde yada iş yeriniz de temas halinde temas ettiği alanda 2-18 saat arası yaşamaktadır. Kahramanmaraş dezenfekte uygulaması için almıla ilaçlama tüm bilgi birikimi personellerine empoze ederek, virüsten korunmanız için  el dezenfektanı satışı ve ortam dezenfektan ilaçlaması yapmaktadır.

Dezenfeksiyon nedir ?

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar  gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Dezenfeksiyon tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Örneğin suyun bakır ve gümüş kaplarda saklanması, suyun kaynatılması gibi uygulamalar bilinçsizce de olsa tarihin eski devirlerinden başlayarak yapılan Dezenfeksiyon işlemleridir. 1800’lü yıllarda tifo, dizanteri gibi salgın salgın hastalıkların önlenmesinde yavaş kum filtresi gibi arıtma uygulamalarının yararı olduğu belirlenmiştir. Gerçek anlamda Dezenfeksiyon ilk defa 1904 yılında bir tifo salgınında sodyum hipoklorit ile klorlama yapılarak önlenmesiyle başlanmış ve Dezenfeksiyon uygulamaları hızla yaygınlaşmıştır.

Ev dezenfektan ilaçlama, ofis dezenfektan ilaçlama, bina dezenfektan ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulaması için ang almıla ilaçlama sizlerin  hizmetindedir.?

1.331 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN