Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş haşere ile mücadele

Kahramanmaraş haşere ile mücadele

Haşerelere karşı etkin çözümler üretin

Ang almıla ilaçlama 2009 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan ve haşerelerle mücadele sektöründe lider bir konuma ulaşan kuruluştur. Firma Halk sağlığı ilaçları ve ilaçlama hizmetleri ile park peyzaj ilaçlama dezenfektan ürünler ve zirai ürünlerin bayiliğini gerçekleştirmektedir.

Kuruluş sadece evlerde değil işyerlerinde kamu kuruluşlarında ve toplu yaşam alanlarında da haşerelerin varlıkları ile ilgili tüm sorunlara çözüm üretmiş ve yıllarca müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma sistemi sergilemiştir. Kuruluş bünyesinde son derece profesyonel ekipleri barındırmakta ve bu noktada Kahramanmaraş ilaçlama sektöründe lider bir konuma ulaşmaktadır.Kahramanmaraş böcek ilaçlama hizmetleri artık daha kolay

Ang Almıla Kahramanmaraş böcek ilaçlama sektöründe faaliyet yürüten ve bu konuyla ilgili her türlü ruhsatı ve belgeyi bünyesinde bulunduran bir kuruluştur. Ayrıca firma Kahramanmaraş haşere ilaçlama deyince bu konuda vatandaşlar tarafından ilk akla gelen firma olmayı başarmıştır.

Maraş böcek ilaçlama işlemlerini son derece profesyonellikle halleder. Sadece kamu kuruluşlarında değil v ilaçlama ile ilgili olarak da Kahramanmaraş ev ilaçlama hizmetlerini vermektedir. Öte yandan bilindiği gibi haşereler evlerde kontrol edilmenin yanı sıra apartmanlarda da kontrol edilmelidir.
Bu yüzden Ang Almıla ilaçlama Kahramanmaraş apartman ilaçlama hizmetini de sunar.

Firma il sağlık müdürlüğü başta olmak üzere diğer bütün kamu kurum ve kuruluşlarının yetkili belgelerine sahiptir. Firma işinde uzman 4 Ziraat mühendisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

431 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN