Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kalorifer böceği ( Amerikan Böceği ) Kurtulma

Kalorifer böceği ( Amerikan Böceği ) Kurtulma

Kalorifer böceği ( Amerikan Böceği ) genelde kışın ortaya çıkan ve insanların yaşam alanlarını işgal ederler. Kalorifer böceği, genelde sıcak alanlarda bulunur ve çok çabuk çoğalırlar. Genelde Kahramanmaraş içerisinde kalorifer böceği, apartmanlarda, sitelerde, müstakil evlerde, toplu yaşam alanlarında görülür.

Kalorifer böceğinden nasıl kurtulurum ?

Kalorifer böceğinden kendi çabanız ile kurtulmanız maalesef  zor ve imkansızdır. Genelde insanlar bu gibi durumlar da zirai ilaçlar kullanıp, yanlış uygulama ile kalorifer böceklerin çoğalmasına ve evde bulunan  aile bireylerin ve evcil hayvanların hayatlarını riske atmaktadırlar.

Kalorifer Böceği ( Amerikan Böceği ) evde nerelerde bulunur ?

Genelde evin sıcak bölgelerinde yaşarlar fakat kendilerini korumak için diğer bölgelere ( kiler ve beyaz eşyalarından arka kısımlarında ) görülebilir.  Lavlarını bu alanlara daha sık bırakırlar. Kalorifer böcekleri, tek sefer de 150 – 250 arası yumurta bıraktığı için siz gördüğünüz yerlere ilaç uygulaması yapsanız dahi akabinde çok daha fazlasını görmeniz kaçınılmaz. Bırakılan yumurtalar 1 haftalık iken gözükmeye 15 gün içerisinde çiftleşme evresine gelir.

ALMILA İLAÇLAMA  KALORİFER BÖCEĞİNE KESİN ÇÖZÜM MÜ ?

Bu konuda kendimize güveniyoruz. Binlerce ilaçlama yapmış bir firma olarak şunu söyleyebiliriz ki analiz için gelen ilaçlama sorumlusunun talimatlarını yerine getirdiğiniz takdir de 2 ilaçlama ile bütün bir kışı haşeresiz geçirme garantisi veriyoruz.

Kalorifer böceği (Amerikan Böceği) ilaçlama konusun da deneyimli personellerimiz ve   halk sağlığı onaylı ilaçlarımız ile  sizlere haşeresiz günler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Detaylı bilgi ve teknik destek için sitemiz de bulunan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

1.346 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. mehmet dedi ki:

    Andırın da ev ilaçlaması yaptırdık çok memnun kaldık almıla en iyi ilaçlama şirketidir

BİR YORUM YAZIN