Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kışın evde haşere olur mu ?

Kışın evde haşere olur mu ?

Sorunuzun cevabı evet! Haşereler yazın olduğu gibi kışında yaşayabilirler. Üstelik sıcağı seven haşere türleri kışın genel kullanım alanları olan mutfak, banyo, kiler gibi yerler de daha sıklıkla görülüyor. Özellikle kalorifer böceği kış aylarında daha sık rastlanılan haşere türüdür.

Fareler de yazın olduğu gibi kışında evinizi istila etmeye devam eder. Genelde insanların bir çoğu kışın haşere olmaz yada benim evimde haşere yok diyerek sağlıklarını tehlikeye atarlar. Hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, fareler vb. haşereler sizi belirli mesafeden algıladıkları için sizin görmemeniz gayet normal. Zaten bu haşerelerin en bilinen özellikleri insanlar uyuduktan sonra ve genel de gece ortaya çıkmaları.

Eviniz de haşere olup olmadığını nasıl anlayabilirsiniz ?

Evinizi kontrol amaçlı ilaçlama yaptırabilirsiniz. Kullanılan ilaçların etkin maddeleri, haşereleri rahatsız edip ortaya çıkmalarına yardımcı olmaktadır. Kontrol amaçlı ilaçlama sonucunda evinizde tek bir haşere görürseniz dahi eviniz de haşere sorunu var demektir.

Özellikle toplu yaşam alanlarında haşere sorunu daha çok gözükmektedir. Bunun sebebi ise haşerelerin kanalizasyondan ilerleyerek diğer dairelere yumurta bırakmasıdır.

Hamam böceklerinde olduğu gibi farelerde koloni halinde yaşadıkları için onları görmeniz biraz zor olabilir. Fareler için kullanılan ilaçlar da farelerin ortaya çıkmasına yarayan etkin maddeler vardır.

Kahramanmaraş ilaçlama şirketi olarak siz değerli halkımızın sağlığını düşünmek ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmak en temel hedefimizdir.

4.168 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN