Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Maraş böcek ilaçlama

Maraş böcek ilaçlama

Kahramanmaraş böcek ilaçlama şirketleri arasında kendini kanıtlayan ANG Almıla ilaçlama, zaman zaman sizlere haşereler hakkında bilgi vermektedir. Kuruluş amacımız, bir çok hastalığın sebebi olan “insan sağlığına zarar veren haşereler” ile mücade etmek ve Siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir yaşam sunmaktır.

Maraş ilaçlama denince akla ilk gelen isim olan almıla ilaçlama, gerek kullandığı ürünler gerekse profesyonel kadrosu ile çözülemeyen haşere sorunlarını uyguladığı kesin yöntem ile haşeresiz bir yaşam alanı sunmaktadır. Son zamanlarda bilindiği üzere maraş ilaçlama adı altında bir çok firma kurulmuştur.  Yanlış ilaç haşereleri değil sizi öldürür! Evinizde kullanılan ilaçların analiz raporu, ilaçlama yapacak kişilerin yeterlilik belgesi bulunması elzemdir.

Bazı firmalar halk sağlığı adı altında zirai ilaçlar kullanabilir. Bu ilaçlar haşereleri öldürdüğü gibi insanlara kanserojen maddeler bulaştırıp ilerleyen dönemlerde kanser olma riskini artırır. Değerli müşterilerimizin bilmesi gereken en önemli faktör: Ucuz ilaçlama ile hayatlarınızı riske atarsınız.

İlaçlama yaptırmayı düşünen ve internet üzerinden ucuz ilaçlama firması, maraş ucuz ilaçlama gibi aramalar yaptıran insanlar evlerini ucuza ilaçlatıp on katı fazlasına kendilerini tedavi ettirmekle uğraşmıştır.

Kahramanmaraş ve çevre illerde ilaçlama yaptırmak isteyen kişi/ kurumlar öncelikle ilaçlama fiyatına değil, ilaç ve ilaçlama yapacak kişilerin yeterlilik belgesine bakmaları, geçmiş referanslarını sorgulamaları ve güvenirliğini kanıtlamış firmalar ile çalışmalıdırlar.

 

ANG ALMILA İLAÇLAMA olarak sağlıklı günler dileriz.

0.344 221 26 20 destek hattımızından 09:00 – 18:00 arası ücretsiz destek alabilirsiniz.

997 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Kahramanmaraş ilaçlama konusunda çok başarılı firma teşekkürler

BİR YORUM YAZIN