Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Hamam böceklerinden kurtulma

Hamam böceklerinden kurtulma

Hamam böceklerin evinizi istila ettiyse çözüm olarak neler yapılmalıdır ?Hamam böcekleri için hangi ilacı kullanmalısınız? Hamam böcekleri hakkında detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Hamam böcekleri atom bombasından tek haşeredir. Hamam böcekleri kafaları olmadan 1 hafta yaşayabilir ve aynı şekilde 1 hafta su içmeden 15 gün yemek yemeden hayatta kalabilir. -50 derece yaşabildikleri gibi +50 derece de yaşama özelliği bulunur. Hamam böcekleri antenleri sayesinde insanları algılayabilir ve insanlardan kendilerini gizleyebilirler. Genelde hamam böceği sorununu yaşayan insanların ortak şikayetleri ben hamam böceklerini gece görüyorumdur. Hamam böcekleri çok uyuşuk haşere olduğu için günün ortalama 18 saatini yuvalarında bekleyerek geçirirler. G

Hamam Böcekleri nerede yaşar?

Hamam böcekleri genelde sıcağı ve pis ortamı sever. Bu yüzden genelde banyo da ve mutfakta gözükmektedir. Genel olarak mutfak dolabı arkalarında, Beyaz eşyaların arka kısmında, mutfak tezgahının aralarında, kablo kanallarında banyo giderlerinde yaşarlar.

Hamam böceklerinden kurtulmak mümkün mü ?

Eviniz müstakil ise 15 gün ara ile hamam böceklerinden kurtulabilir, 6 ay aralıkla önlem ve kontrol amaçlı hamam böceği ilaçlaması yaptırabilirsiniz. Apartman gibi toplu alanlarda yaşıyorsanız ve evinizde hamam böceği görüyorsanız, bir daireden diğer daireye yumurtlamak için geçiş yapabilirler. Bu durum da apartmanı 15 gün ara ile ilaçlama yaptırmalı ve 3 ay ara ile önlem ilaçlaması yaptırmalısınız.

Neden 15 gün ara ile ilaçlama yaptırılmalıdır ?

Hamam böcekleri ilk etapta ölürken içgüdüsel olarak yumurtalarını bırakır ve bu yumurtalar gözle görülemeyecek kadar küçüktür. Hamam böcekleri 15 ile 21 gün arasında çiftleşme evresine gelir ve her çiftleşen hamam böcekleri ortalama 150 ile 250 arasında yumurta bırakır. Hamam böceklerinin evinizde hızlıca çoğalmasının sebebi budur.

Hamam böcekleri hakkında ücretsiz teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1.382 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN