Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Kahramanmaraş ev ilaçlama

Kahramanmaraş ev ilaçlama

 

Kahramanmaraş ev ilaçlama

Ang Almıla İlaçlama 2009 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan ve halk sağlığı ilaçları başta olmak üzere evlerin, iş yerlerinin, peyzaj alanlarının ilaçlama hizmetini sunan lider bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma Kahramanmaraş ilaçlama sektörünün lideri olmuştur. Çünkü Kahramanmaraş böcek ilaçlama ile ilgili son derece profesyonel bir çalışma prensibi yürütmektedir. Bu nedenle başta Kahramanmaraş haşere ilaçlama ihtiyacı bulunan bireylerin tercih ettiği kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Firma bünyesinde birçok ziraat mühendisine barındırmakta ve bu ziraat mühendisleri kuruluşların ilaçlama ekiplerinin lideri olmaktadır. Maraş böcek ilaçlama iş ve işlemlerini bünyesindeki bu profesyonel kadro ile gerçekleştirir.

Ang Almıla İlaçlama ev ilaçlama hizmetleri de sunar

Ang Almıla İlaçlama sadece apartman ya da peyzaj olanları değil aynı zamanda dairelerin ve evlerin İlaçlama hizmetlerini de sunmaktadır. Kahramanmaraş ev ilaçlama deyince daire sakinlerinin en çok tercih ettiği firmalardan biri olan Ang Almıla İlaçlama son derece kaliteli malzemeleri kullanmakta ve insan sağlığını ön planda tutan bir çalışma prensibi izlemektedir. Kuruluş Kahramanmaraş apartman İlaçlama hizmetlerini de vermekte bu sayede ev ilaçlama hizmetlerinden daha fazla randıman alınmasını ve apartmanlardan gelecek haşerelerin ilaçlanan daireleri istilasını engellemektedir. Firmanın kullanmış olduğu tüm ürünlerinde ve personelin de izin belgeleri yeterlilik sertifikası bulunmaktadır. Ayrıca kuruluş son derece etkin ve verimli bir web sitesini hayata geçirerek hizmetlerine dair ayrıntılı bilgileri internet sitesi üzerinden paylaşmaktadır.

 

1.000 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN