Tel : 0344 221 26 20 Cep: 0 554 490 53 23

Sosyal Medyada Biz}

2. İLAÇLAMA DA %10 İNDİRİM !
Haşerelerden kurtulmak için ev, ofis veya apartman vb. türde yaşam alarınızı ilk ilaçlamadan en az 15-21 sonra 2. ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Mevcut müşterimiz için 2. İlaçlama %10 indirim fırsatını kaçırmayın...
FIRSATI YAKALA

Bahçe ilaçlama

Bahçe ilaçlama

Bahçe İlaçlama

Bahçe ilaçlama talepleriniz için bize internet sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Bahçenizde beklenmeyen bir böcek artışı varsa, bitkilerinize zarar veriyor ve sizi rahatsız ediyorsa internet adresimizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu aldıktan sonra evinize gelen ekibimiz, uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Hangi tür böceklere nasıl bir ilaçlama yönteminin izleneceği belirlendikten sonra ilaçlama uygulaması yapılır. Çok kısa bir zamanda ise bahçenizdeki istenmeyen böcek sorunu çözülmüş olacaktır. Sağlığınızın ön planda olduğu ve oldukça titiz bir çalışma ile böcek probleminden kurtulmuş olacaksınız.

Bahçeye Haşere Gelmesi Nasıl Önlenebilir?

Bahçenize böcek gelmesini engelleyebileceğiniz kolay yöntemler şu şekilde verilmiştir:

  • Bitkilerinizi ektiğiniz toprağın sağlıklı olmasına özen göstermelisiniz.
  • Bahçenizde fazlalık olan ve bitkilerinize ilerleyen zamanlarda zarar verecek zayıf bitki ve çalı guruplarını, bahçenizden çıkartın.
  • Bahçenizi damla sulama yöntemi ile sulayın.

Bu yöntemlerin izlenmesi halinde bahçenizin ilaçlanmasının ardından tekrar böceklerin gelmesini bir nebze engellenmiş olacaksınız.

Bahçe İlaçlaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Firmamızın bahçe ilaçlaması yapmasının ardından dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde verilmiştir:

  • İlaçlara dokunma ve ilaçları solumak, sağlık açısından oldukça zararlıdır. Ekibimiz ilaçlama yaparken ortamdan uzak durulmalı, göz, ağız ve burun kapalı olmalıdır.
  • Eğer ki ekibimiz bahçe ilaçlama yaparken ilaç, ortamda korunmayan kişilerin solunum yollarına giderse en yakın hastaneye başvurarak durumu anlatmaları oldukça önemlidir.
435 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN